رویه های بازگشت

 • اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
 • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
 • اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

در صورتیکه کالا شامل یکی از شرایط فوق باشد، امکان مرجوعی کالا توسط مشتری وجود دارد.

 • جهت مرجوع کردن کالای خود می توانید به ترتیب مراحل ذیل اقدام نمایید.
  1- درخواست خود را از طریق یکی از روش‌های ذیل، اطلاع دهید:
  – وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی، درخواست خود را ثبت نمایید.
  – با پشتیبانی سایت، تماس حاصل فرمایید و درخواست مرجوعی کالا را مطرح نمایید.
  – توجه گردد؛ جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.
  2- در صورت تایید علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان تفریحاتی، کالای خود را در شرایط اولیه ی تحویل قرار داده و به یکی از نمایندگی¬های ؟ معرفی شده توسط تفریحاتی تحویل دهید.

  3- کالای خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.

   تهران – توانیر – میدان شهید عباسپور – خیابان نظامی گنجوی – خیابان پیوند – خیابان هفتم – پلاک 10 – شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی – واحد تفریحاتی

محاسبه هزینه ارسال :
_  اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری به تایید کارشناسان تفریحاتی برسد، هزینه‌های ارسال به عهده تفریحاتی است و هزینه انجام شده جهت بازگرداندن کالا به حساب خریدار واریز می گردد.
_ جهت واریز هزینه ارسال به حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس Info@Tafrihati.com ارسال فرمایید.
_  در صورت تایید نشدن علت مرجوعی توسط کارشناسان تفریحاتی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری است.
چگونگی روند رسیدگی به درخواست مشتری پس از مرجوعی کالا:
_ کارشناسان تفریحاتی ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب دیدگی توسط کارشناسان تفریحاتی تایید شود، کالا تعویض و یا مشکل آن برطرف خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار فروشگاه است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ تفریحاتی بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را برای ایشان ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ درج شده در فاکتور ) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر ، تفریحاتی تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
_ توجه گردد؛ اتمام موجودی کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و تفریحاتی در قبال تهیه همان کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا (مبلغ درج شده در فاکتور) به حساب مشتری را می‌پذیرد.

چگونگی روند مرجوعی وجه به مشتری:
_ در صورت مرجوعی وجه خرید، مشتری می بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری تفریحاتی خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می کند.)
_ در صورت لزوم عودت وجه خرید به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از تفریحاتی، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.
_ در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، تفریحاتی مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

بستن
مقایسه