حریم خصوصی کاربران

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران
تفریحاتی بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت تاکید بسیار دارد. این متن شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات توسط تفریحاتی می‌باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران تفریحاتی را به صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نام خانوادگی، آدرس، پست الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست، اشاره نمود.

افراد با ثبت نام در تفریحاتی مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و … را در اختیار تفریحاتی قرار می‌دهند. همچنین برای خرید و ثبت سفارش، مشخصات آدرس و تلفن‌های تماس را نیز اضافه می کنند. بنابراین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. همچنین کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تفریحاتی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

لازم به ذکر است که اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی کاربران تنها موارد مورد استفاده در تفریحاتی نخواهد بود. بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که تفریحاتی همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و اطلاعات کوکی‌ها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتویات مناسب نیز استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی تفریحاتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

همچنین تفریحاتی ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه تفریحاتی را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

تفریحآتی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، تفریحاتی می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت تفریحآتی، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به تفریحاتی اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نمایند. بنابراین مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت مورد فوق‌ توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه تفریحاتی را از خود سلب می‌کند.

توجه گردد؛ سامانه ارسال پیامک تفریحآتی شماره های 30007171 است که وضعیت پردازش سفارش ها، برگزاری کارگاه های مجازی، کنفرانس آنلاین و سایر خدمات را به اطلاع کاربران می رساند. بنابراین مسئولیت ارسال هرگونه پیامک از سامانه دیگری تحت عنوان تفریحاتی، از تفریحاتی سلب می گردد و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به 02188643902 اطلاع دهید. (پیشنهاد)

تنها مرجع رسمی مورد تایید تفریحاتی برای ارتباط با کاربران، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.tafrihati.com است. و ارسال نامه به کاربران تنها از طریق آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، انجام می شود. لازم به ذکر است وب سایت تفریحآتی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.tafrihati.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با کاربران ارتباط برقرار نمی کند. بنابراین کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده نمایند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سامانه تفریحاتی را داده باشیم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش ارتباط با ما به اشتراک بگذارید.

 

بستن
مقایسه